Olej migdałowy

Olej migdałowy sklep internetowy

Całe dobro i wartości jakie mają w sobie migdały można zawrzeć w wytaczanym z nich oleju. Co wyróżnia olej ze słodkich migdałów Olimande od firmy La Mandorle? Otóż aby zachować wszelkie cenne wartości odżywcze nasz olej z migdałów jest tłoczony na zimno.  Zdrowa żywność wzbogacona o olej ze słodkich migdałów to bogactwo składników odżywczych. 

Olej ze słodkich migdałów od La Mandorle

Aby otrzymać wysokiej jakości produkt należy starannie dobrać składniki, które mają być jego komponentami. Dokładnie tak jest w przypadku oleju migdałowego który przedstawiamy naszym klientom. Owoce migdałowca, które są wykorzystywane do produkcji naszego oleju uprzednio przechodzą staranną selekcję, wybierane są tylko te które spełniają kryteria stawiane przez firmę La Mandorle. Następnie owoce te są obierane aby zapewnić olejowi delikatny smak

Olej migdałowy - bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe

Dobrej jakości olej migdałowy to cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych. Będą one doskonałym dopełnieniem zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Warto wspomnieć, że naturalny olej z migdałów ma zastosowanie nie tylko w kuchni. Wiele osób wytwarza z niego domowe kosmetyki, zważywszy na jego cenne właściwości. Jest też często wykorzystywany przez panie do olejowania włosów, czyli do zabiegu który swoje korzenie ma w Indiach, a który zapewnia włosom elastyczność, połysk i optymalny poziom nawilżenia.

Olej 100 % migdałowy

Warto podkreślić, że oleje z migdałów oferowane przez La Mandorle to w 100 % czysty, naturalny produkt nie zawierający żadnych domieszek. Jest tłoczony na zimno aby nie uronić nic z cennych właściwości jakie mają owoce migdałowca. Polecamy również napoje migdałowe o wysokiej zawartości białka oraz wapnia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl