Napój migdałowe w proszku

O zdrowotnych właściwościach jakie posiada napój (mleko) migdałowy znany szerzej jako mleko migdałowe (ale nie jest to prawidłowa nazwa ponieważ mlekiem można nazwać tylko mleko odzwierzęce) można by dużo opowiadać. Jest lekkostrawne i nie posiada dodatku cukru. Ponadto może się pochwalić wysoką zawartością białka, które to jest niezbędnym składnikiem każdej zbilansowanej zdrowej diety. Sprawdzcie naszą ofertę napojów roślinnych la Mandorle.

Napój (mleko) migdałowy w proszku - więcej możliwości

Organiczny napój (mleko) migdałowy mogą państwo zakupić nie tylko w formie gotowej w kartonach. Kierując się uwagami naszych klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o napój (mleko) migdałowy w proszku. Doskonale zastępuje on krowie mlekoMigdałowe wariacje napojów wzbogacone są o cenne suplementy. Standardowa puszka z napojem migdałowym w proszku zawiera w sobie 400 g produktu wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o wapń i białko, szklanka napoju migdałowego z proszku, zawiera w sobie zbliżoną ilość wapnia co krowie mlekoRoślinne bio zamienniki są lekkostrawne i nie zawierają dodatku cukru. Co więcej naturalnie nie zawierają glutenu więc mogą być spożywane przez osoby będące na diecie bezglutenowej, bezmlecznej lub na diecie wegańskiej( za wyłączeniem napoju z dodatkiem Omega 3 - nie jest wegański) . To doskonałe uzupełnienie zdrowego śniadania bez laktozy i bez glutenu

Mleko (mleko) kokosowe w proszku czyli nie tylko migdały

Rośliny dają ogromny wybór jeżeli chodzi o możliwości wartościowych napojów jakie można z nich otrzymać. Sztandarowym produktem La Mandorle są mieszanki oraz napoje z migdałów, ale mamy także napoje roślinne innych rodzajów. Np. mleko kokosowe a właściwie proszek z którego taki napój kokosowy bez trudu można przyrządzić w domowym zaciszu w sposób łatwy i wygodny.  Napój kokosowy La Mandorle jest bogatym źródłem tak ważnych w naszym funkcjonowaniu pierwiastków jak fosfor oraz magnez.  Magnez poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, jest też bardzo ważny jeżeli chodzi o stan naszego uzębienia oraz kości.  Ponadto omawiany napój jest doskonałym źródłem błonnika. Napoje roślinne w proszku będą doskonałą alternatywą dla osób unikających mleka.

Napoje (mleko) roślinne - wegańskie, bezmleczne i zdrowe

Jak już wspomnieliśmy bogactwo zdrowej żywności w tym napojów jest doprawdy zdumiewające. Oprócz napojów migdałowych znajdziecie tu mleka ryżowe, mleka migdałowe wzbogacane kakao etc.  Surowce do wytworzenia tych napojów pochodzą z naturalnych upraw, tak więc są to tak zwane mleka roślinne ekologiczne. Będą doskonałym urozmaiceniem diety osoby która dba o zdrową żywność dla swojej rodziny oraz dla siebie. 

"Mleka" roślinne w puszce

Lubisz oszczędność? W takim razie wariant wegańskich napojów roślinnych w puszce jest dla Ciebie. Z jednej puszki zawierającej w sobie 400 proszku, możesz uzyskać aż 5 litrów zdrowego, pełnowartościowego napoju który będzie wyśmienitym zamiennikiem mleka zarówno w potrawach słodkich, wytrawnych, jak i jako dodatek, np. do kawy. Ma to również aspekt ekologiczny. Nie kupujesz wielu opakowań, tylko jedno wydajne. W dodatku puszkę po wykorzystaniu zawartości możesz przeznaczyć na coś innego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl